Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Field name
be: Назва поля

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
