Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Field name
cs: Název pole

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Field types
cs: Typy polí

en: Entity ID
cs: ID entity
