Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Field types
sk: Typy polí

en: Entity ID
sk: ID Entity
