Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Property
ca: Propietat

en: Encryption
ca: Xifrat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Properties
ca: Propietats

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat
