Field Encryption (8.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Settings
ja: 設定

en: Field
ja: フィールド

en: Revision ID
ja: リビジョンID

en: Field name
ja: フィールド名

en: Property
ja: プロパティー

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Properties
ja: プロパティー

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Entity ID
ja: エンティティID
