Expression Field (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Expression
bo: མཚོན་སྟངས
