Expression Field (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Fields
gl: Campos

en: About
gl: Información

en: Expression
gl: Expresión
