Expression Field (2.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
