Expression Field (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: Number
it: Numero

en: Default
it: Predefinito

en: Fields
it: Campi

en: About
it: Informazioni

en: Expression
it: Espressione
