Expression Field (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Number
pl: Liczba

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: About
pl: O stronie

en: Expression
pl: Wyrażenie
