Expression Field (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Value
de: Wert

en: Fields
de: Felder

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: About
de: Über

en: Expression
de: Ausdruck
