Field extra (1.0.6) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Private
lt: Privatus

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas
