Field extra (1.0.6) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Private
mn: Хувийн

en: Edit
mn: Засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Field name
mn: Талбарын нэр
