Field extra (1.0.6) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Private
ru: Приватный

en: Edit
ru: Редактировать

en: Field
ru: Поле

en: Field name
ru: Имя поля

en: About
ru: Информация

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности

en: Entity types
ru: Типы сущностей
