Field extra (1.0.7) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Private
fr: Privé

en: Edit
fr: Modifier

en: Field
fr: Champ

en: Field name
fr: Nom du champ

en: About
fr: À propos

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Entity bundle
fr: Sous-type de l'entité

en: Entity types
fr: Types d'entités

en: Access private fields
fr: Accéder aux champs privés

en: Allows a user to access private fields of other users.
fr: Permet à un utilisateur d'accéder aux champs privés d'autres utilisateurs.
