Field extra (1.0.7) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Private
lv: Privāts

en: Edit
lv: Labot

en: Field
lv: Lauks

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids
