Field extra (1.0.8) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Private
da: Privat

en: Edit
da: Redigér

en: Field
da: Felt

en: Field name
da: Feltnavn

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: Entity types
da: Enheds typer
