Field extra (1.0.8) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Private
fi: Yksityinen

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Field
fi: Kenttä

en: Field name
fi: Kentän nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Entity bundle
fi: Entiteettinippu

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
