Field extra (1.0.8) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Private
gl: Privado

en: Edit
gl: Editar

en: Field
gl: Campo

en: Field name
gl: Nome de campo

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
