Field extra (1.0.8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Private
hr: Privatno

en: Edit
hr: Uredi

en: Field
hr: Polje

en: Field name
hr: Naziv polja

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
