Field extra (1.0.7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Private
id: Privat

en: Field
id: Bidang

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: About
id: Tentang

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Entity bundle
id: Bundel entitas

en: Entity types
id: Jenis entitas
