Field extra (1.0.8) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Private
sv: Privat

en: Edit
sv: Redigera

en: Field
sv: Fält

en: Field name
sv: Fältnamn

en: About
sv: Om

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Entity bundle
sv: Entitetspaket

en: Entity types
sv: Entitetstyp
