Field extra (2.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Private
fa: خصوصی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Field
fa: فیلد

en: Field name
fa: نام فیلد

en: About
fa: درباره

en: Entity type
fa: نوع عنصر
