Field extra (2.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Field
hy: Դաշտ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
