Field extra (2.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Private
ur: نجی

en: Edit
ur: تدوین

en: Field
ur: فیلڈ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
