Field extra (2.0.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Private
ar: خاص

en: Edit
ar: تحرير

en: Field
ar: حقل

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: About
ar: حول

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Entity bundle
ar: حزمة الكيان

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
