Field extra (2.0.2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
