Field extra (2.0.2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Private
tr: Özel

en: Edit
tr: Düzenle

en: Field
tr: Alan

en: Field name
tr: Alan adı

en: About
tr: Hakkında

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)

en: Entity types
tr: Varlık tipleri
