Field extra (2.0.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Private
uk: Приватне

en: Edit
uk: Редагувати

en: Field
uk: Поле

en: Field name
uk: Назва поля

en: About
uk: Про модуль

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Entity bundle
uk: Пакет сутності

en: Entity types
uk: Типи сутностей
