Field fallback (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Configuration
et: Seadistus

en: characters
et: tähemärgid

en: About
et: Programmist

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Trimmed limit
et: Pikkuse piirang
