Field fallback (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: - Choose -
bo: - འདེམས་པ། -

en: Trimmed limit
bo: བཅད་བཟོའི་ཚད
