Field fallback (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Default
ca: Per defecte

en: Configuration
ca: Configuració

en: characters
ca: caràcters

en: About
ca: Detalls

en: - Choose -
ca: - Escull -

en: Trimmed limit
ca: Límit del retallat
