Field fallback (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: characters
uk: символів

en: About
uk: Про модуль

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Converter
uk: Конвертер

en: Trimmed limit
uk: Обмеження скорочення
