Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Default
da: Standard

en: Configuration
da: Indstillinger

en: characters
da: tegn

en: About
da: Om

en: - Choose -
da: - Vælg -

en: Trimmed limit
da: Beskæringsgrænse
