Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: characters
fr: caractères

en: About
fr: À propos

en: - Choose -
fr: - Choisir -

en: Trimmed limit
fr: Limite de troncature
