Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: characters
lt: simboliai

en: About
lt: Apie

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas
