Field fallback (1.0.0-alpha4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Configuration
oc: Configuracion

en: characters
oc: caractèrs

en: About
oc: A prepaus

en: - Choose -
oc: - Causir -

en: Trimmed limit
oc: Limit de troncadura
