Field fallback (1.0.0-alpha5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Default
de: Standard

en: Configuration
de: Konfiguration

en: characters
de: Zeichen

en: About
de: Über

en: - Choose -
de: - Wählen Sie -

en: Converter
de: Konverter

en: Trimmed limit
de: Begrenzung fpr gekürzte Teaser
