Field fallback (1.0.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Default
ja: デフォルト

en: Configuration
ja: 環境設定

en: characters
ja: 文字

en: About
ja: アバウト

en: Trimmed limit
ja: トリム制限
