Field fallback (1.0.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: characters
ru: символов

en: About
ru: Информация

en: - Choose -
ru: - Выбор -

en: Converter
ru: Конвертер

en: Trimmed limit
ru: Ограничения обрезки
