Field fallback (1.0.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Configuration
cs: Nastavení

en: About
cs: Popis

en: Text format
cs: Formát textu

en: - Choose -
cs: - Vybrat -
