Field fallback (1.0.0-alpha6) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: - Choose -
fi: - Valitse -
