Field fallback (1.0.0-alpha6) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Text format
he: מבנה טקסט

en: - Choose -
he: - בחר/י -
