Field fallback (1.0.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Default
pt: Padrão

en: Configuration
pt: Configurações

en: About
pt: Sobre

en: Text format
pt: Formato de texto

en: - Choose -
pt: - Escolha -
