(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-alpha0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Above
el: Από πάνω

en: Field formatter
el: Μορφοποιητής πεδίου

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Visually Hidden
el: Οπτικά Κρυμμένο

en: Link to the entity
el: Σύνδεσμος στην οντότητα
