(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0-rc0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Inline
tr: Satır içi

en: Field name
tr: Alan adı

en: Hidden
tr: Gizli

en: Above
tr: Üstte

en: Formatter
tr: Biçimleyici

en: Field formatter
tr: Alan biçimleyici

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Link to the entity
tr: Varlığa bağlantı
