(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Label
eo: Etikedo.

en: Inline
eo: en linio

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Hidden
eo: Kaŝita

en: Above
eo: Supere

en: Field formatter
eo: Stukturigilo por kampo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Link to the entity
eo: Ligilo al la ento
