(Entity Reference) Field Formatters (3.0.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Above
nl: Boven

en: Formatter
nl: Opmaakhulpmiddel

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Visually Hidden
nl: Visueel verborgen

en: Link to the entity
nl: Link naar de entiteit
