(Entity Reference) Field Formatters (3.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Inline
az: Xətdə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Hidden
az: Gizli

en: Above
az: Yuxarıda

en: Formatter
az: Formatlayıcı

en: Field formatter
az: Sahə formatlayıcısı

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Visually Hidden
az: Vizual olaraq Gizli

en: Link to the entity
az: Varlıq ilə əlaqə
