(Entity Reference) Field Formatters (3.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Inline
et: Samal real

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Above
et: Üleval

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Field formatter
et: Välja vormindaja

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Link to the entity
et: Viide olemile
